wtorek, 28 lipca 2015

Męska moda sportowa


Wydawać by się mogło, iż moda sportowa dla mężczyzn nie jest istotną rzeczą. Jednak w obecnych czasach wielu mężczyzn zwraca uwagę na odzież, jaką noszą na sobie podczas treningów. Strój do biegania jest jednym z jej rodzajów.

Najważniejszym elementem sportowego wyposażenia każdego biegającego mężczyzny są dobrej jakości buty. To właśnie adidasy decydują o komforcie podczas treningu, dlatego powinny być wygodne, ale również i modne.

Obecnie najbardziej trendy są neonowe buty, które już jakiś czas temu duże sklepy odzieżowe wprowadziły do swojej kolekcji i zagościły tam na dobre. Kolory, jakie najczęściej posiadają adidasy to ostre odcienie pomarańczowego, zielonego oraz niebieskiego. Najczęściej podeszwa buta jest biała, dlatego może to być kłopotliwe podczas intensywnych treningów na otwartym powietrzu. Jednak wiele sklepów oferuje również modele z ciemną podeszwą. Decydując się na zakup nowych butów warto sprawdzić, co jest topie w modzie sportowej, jednak należy również pamiętać o własnej wygodzie. Zdecydowanie najlepsza moda sportowa dla mężczyzn to odzież oraz dodatki, w których panowie czują się nie tylko atrakcyjnie, ale również wygodnie.

2 komentarze:

  1. Biała podeszwa jest trochę... niepraktyczna. Ale tak to jesli chodzi o neonowe buty - jestem NA TAK :) pozdrawiam i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biała podeszwa - są różne podejście. Neony kocham!

    OdpowiedzUsuń